תפריט סגור

עיקור כלבים

תהליך של עיקור כלבים הפוך בשנים האחרונות לפשוט ונפוץ למדי, אם גם אתם רוצים לשלוח את הכלב שלכם לביצוע תהליך מעין זה, כדאי שתכירו את הנושא מעט יותר לעומק ותדעו על היתרונות והחסרונות שכרוכים בתהליך. ישנם אנשים ששולחים את הכלב שלהם לעשות עיקור, וזאת תוך כדי שהוא לא מודעים כלל וכלל לאופי התהליך ולדברים שכרוכים בכך.

עיקור כלבים
עיקור כלבים – כל המידע והשיקולים

אין ספק שאם אתם מחשיבים את עצמכם כבעלים אחראים של הכלבים שלכם, כדאי שתעניקו תשומת לב מירבית ללמידת הנושא ולקבל החלטה נבונה ככל שניתן. אנו בטוחים שאם תשכילו לקרוא את המאמר הזה, תבינו בסופו של דבר שניתן להפיק לא מעט תועלת מכל התהליך של עיקור כלבים. לא רק שהדבר יעזור לכם, אלא גם תוכלו ללמוד ולהשכיל מעט אודות כל התחום של הכלבים ומה שהם עוברים כשהם צריכים להיות מעוקרים.

 עיקור כלבים מחיר

נפתח באחד הדברים שהישראלים הכי אוהבים לדון בהם, וזה עניין המחיר. מדובר בעלות לא יקרה בכלל וכזו שכל אחד יכול לממן. כך שאם עד היום נרתעתם וחששתם מעניין המחיר, דעו לכם שניתן לערוך עיקור כלבים כיום מבלי לפשוט רגל ותוך כדי ליהנות משירותים איכותיים למדי שלא יביישו את הקליניקות המובילות בעולם. עיקור כלבות מחיר זה אותו דבר בכל אופן. במקרים מסוימים ישנן עמותות וארגונים שעשויים לעזור לכם לקבל עיקור כלבים בחינם.

סירוס כימי לכלבים

מדובר בתהליך כימי, שכן כשמו כן הוא, סירוס כימי, אשר נועד למנוע מכלבים להביא לידי ביטוי את מערכת הרבייה שלהם. ישנן יתרונות וחסרונות לסירוס כימי שכדאי לקחת בחשבון אם אתם רוצים לעשות את זה לכלב שלכם.

ראשית כל, מחיר סירוס כלבים, בין אם כימי ובין אם לא, זה לא דבר יקר שעלול להפריע לכם, כפי שכבר הוזכר לעיל, כך שלא תצטרכו לסבול מהוצאה כספית אדירה בכל פעם שיהיה לכם כלב ותרצו לערוך לו סירוס

 עיקור כלבים תופעות לוואי

אם אתם חוששים מתופעות הלוואי שהכלב שלכם עלול לחוות בתהליך העיקור, אז אל דאגה. אמנם יכולים לקרות מצבים מסומים של הסתבכות באיברים פנימים, דלקת או זיהום שעלול להחמיר, אך כדאי לקחת בחשבון שבעזרת וטרינר מומחה ובעל ניסיון תוכלו לקבל תוצאות רצויות, וליהנות מסיכוי מצומצם למדי של תופעות לוואי. גם במקרה של תופעות לוואי, כדאי שתדעו שתמיד ניתן לטפל בכלב ולוודא שהוא יחלים כמצופה. כך שאין לכם מה לחשוש בנושא, שכן הכלב יקבל יחס מכל הכיוונים.

צער בעלי חיים

עיקור כלבי צער בעלי חיים וסירוס כלבים צער בעלי חיים זה תופעה שנעשית לעתים קרובות בשל העובדה שלעתים קרובות כלבי רחוב מזדווגים ביניהם ללא הבחנה וגורמים לילודה בלתי מתוכננת של לא מעט גורים שמציפים את הרחובות ולא מוצאים לעצמם בית חם. אם אכפת לכם מבעלי החיים הללו, אין ספק שעליכם להבין את תהליך הסירוס שמבצעים בהם, כך שלא יהיו עוד תופעות של כלבי רחוב וללא הפסקה. טיפול פשוט וחכם ידאג לכל התהליך הזה.

 חוק עיקור כלבים

עיקור וגם סירוס כלבים על פי החוק במדינה שלנו הינו תהליך חוקי שיכול להיעשות אך ורק על ידי וטרינר מומחה שהורשה לעשות את התהליך. כדאי לקחת בחשבון את העובדה שמדובר בתהליך שבא לעזור בסופו של דבר גם לכם וגם לכלב שלכם ליהנות מחיים טובים יותר. כך שאתם עושים את הצעד הנכון אם תבחרו ללכת על האופציה של עיקור הכלב שלכם, וזאת למרות שישנן רבים שיטענו טענות נגד התהליך. כך או כך, ההחלטה תישאר בידכם בסופו של דבר ובהתאם לשיקולים שלכם.

תוכלו להתייעץ עם וטרינר מומחה באזורכם לגבי סירוס ועיקור לרשותנו מבחר גדול וטרינרים מומחים הפרושים בכל רחבי גוש דן החל מוטרינר בגבעתיים ועד לוטרינר בראשון לציון שישמחו לתת מענה ושירות מכל הלב.

לצפייה במחירון הטיפולים שלנו
דילוג לתוכן