תפריט סגור

סירוס חתול

חיות הבית הנפוצות ביותר הן כידוע חתולים וכלבים. חלק חשוב מאוד מאיכות החיות הללו עימנו הם דאגה לבריאות הפיזית שלהם- דאגה לכך שהם יהיו בריאים וחסונים לאורך כל השנים שהם יבלו איתנו. אחת מהדרכים להבטיח זאת היא באמצעות סירוס חתולים ועל כך נרחיב במאמר זה. נוסף לכך, במאמר זה נדבר על החשיבות הכללית של סירוס חתולים כלומר סירוס חתולי רחוב ומדוע מומלץ לעשות זאת ועוד.

סירוס חתולים 

הוא התהליך של הוצאת איברי הרבייה של החתולים הזכרים. בתהליך זה הוטרינר המוסמך מוציא את האשכים של החתולים למען המטרה שהם לא יוכלו לעבר חתולות ולהתרבות וישנם יתרונות רבים לתהליך זה. אחת הסיבות החשובות ביותר הן לשמור על החתולים שלכם בריאים וחסונים- העיקור מפחית משמעותית את הסיכוי של החתולים שלכם לחלות במחלות קשות ויקרות בטיפולן כמו סרטן האשכים, סרטן השד ועוד.

סירוס חתול
כל המידע אודות סירוס חתולים

סיבה נוספת שהינה חשובה לא פחות היא שמירה על מאזן אוכלוסיית החתולים בקרבת ביתכם. אם אתם נוהגים להוציא את החתול שלכם להסתובב ברחוב, קיימת סכנה שהוא יעבר חתולות רבות ובשל כך יגדיל את אוכלוסיית החתולים באזור המגורים שלכם ויצור מצב של אי נוחות, פיצוץ אוכלוסין של חתולים ובעיה תברואתית. לאחר שמצב זה קיים קשה לטפל בו ולכן אנו ממליצים על עיקור וסירוס חתולי רחוב. בהמשך לנקודה שציינו מעלה, יש לציין כי ישנם הרבה וטרינרים אשר מציעים את השירות סירוס חתולים בחינם בכדי למנוע בעיות פיצוץ אוכלוסין בערים רבות ובכך עוזרים למתן ולשלוט על כמות החתולים בכל עיר ועל כן אם יש בכך צורך, הינכם יכולים לברר אילו וטרינרים בעיר מגוריכם מציעים שירותים כאלו.

 

אם בחרתם בסירוס החתול שלכם, טיפ אחרון שאנו מציעים לכם לשים עליו דגש הוא התנהגותו של חתול אחרי סירוס. זכרו כי החתול עבר ניתוח ולמרות שהניתוח הוא שגרתי יש לשים לב להתייחס אליו בעדינות ולתת לו להחלים כראוי ולזכור כי יכולים לקחת מספר ימים עד להחלמתו המלאה. אנו מאחלים לכם לעשות את הבחירה המתאימה לכם ולהמשיך להנות מחיות המחמד שלכם!

שירותים נוספים הניתנים במרפאה הוטרינרית: חיסונים לכלביםעיקור כלבים, עיקור חתולה

לצפייה במחירון הטיפולים שלנו
דילוג לתוכן