תפריט סגור

וטרינר בנתניה

חיסון בעלי חיים אצל וטרינר בנתניה

חיסון בעלי חיים היא פרוצדורה חשובה ביותר, אשר נועדה להגן על חיות המחמד שלכם מפני וירוסים ומחלות שונות, אשר מסוכנות לבעלי חיים ולבני אדם באותה מידה.ישנם כמה סוגים של חיסונים כגון חיסון משושה או שאר חיסונים  זו פרוצדורה קצרה, ונעשית לעיתים רחוקות, אך חוסמת בהצלחה מחלות קשות, וחוסכת טרחה והוצאות כספיות עתידיות. בנוסף, מחלות רבות גורמות לסיבוכים אצל בעלי החיים, אשר יכולים להופיע אפילו אחרי התגברות מלאה על המחלה.

וטרינר בנתניה
וטרינר בנתניה – שירות של 24 שעות ביממה

חשוב למצוא וטרינר קרוב אלינו על מנת לקבל שירות נגיש ויעיל  לתושבי נתניה והסביבה ישנה מרפאה וטרינרית שנותנת שירות מעולה אז מה חשוב לדעת כדי לעבור את התהליך בצורה מהירה ופשוטה אצל וטרינר בנתניה? קודם כל, לפני שמחסנים, חשוב לבצע תלוע לבעל חיים. מומלץ לבצע את פרוצדורת התלוע כשבוע – שבועיים לפני החיסון, על מנת לאפשר למערכת החיסונית של בעל חיים ליצור חסינות עמידה ככל האפשר לפני חיסון. עדיף לבצע גם את תהליך התלוע אצל וטרינר מומלץ נתניה או מרפאה וטרינרית נתניה, לפני החיסון עצמו.

ישנם כמה אפשרויות לביצוע החיסון. פרוצדורה זו מבוצעת אצל וטרינר בנתניה 24 שעות ביממה, אם יש לכם את האפשרות להעביר את חיית המחמד למרפאה. קיימת גם אופציה להזמין וטרינר עד הבית נתניה, מה שחוסך זמן נסיעה והעברה של בעל חיים, אולם עולה מעט יקר יותר.

אחר החיסון חשוב מאוד לא לחשוף את הבעל חיים לקור, רוחות, מגע עם בעלי חיים בחוץ במשך כשבועיים. יש לתת לגוף של חיית המחמד שלכם להתגבר על חיסון ולמערכת החיסונית להשתקם. מפני שחיסון הוא בעצם וירוס בכמות קטנה וחלשה, ישנה אפשרות לראות לתופעות לוואי מסוימות, ולכן יש לטפל בחיה. במידה ויש החמרה בתופעות הלוואי יש לקחת את החיה לטיפול וטרינר תורן בנתניה בדחיפות.

חיסונים לכלבים ולכל חיות המחמד הינם חשובים ביותר בטיפול והגנה מפני מחלות שונות. חיסון קבוע וטיפול נכון, יתרום רבות לבריאות חיית המחמד שלכם, וכן לבריאות הסובבים אותה, וכן יחסוך דאגות רבות בעתיד. טפלו בחיית המחמד כאילו היא חלק מהמשפחה, דאגו לבריאותה, והיא תחזיר לכם באהבה וחום ותביא הרבה רגעי אושר לחייכם.

שירותים בערים נוספות: וטרינר בראש העין , וטרינר בכפר יונה, וטרינר בפרדס חנה

Call Now Button054-5240815 דילוג לתוכן