תפריט סגור

רפואה וטרינרית – מרפאות וטרינריות בתל אביב

מהי רפואה וטרינרית?

רפואה וטרינרית כשמה כן היא, רפואה העוסקת בבעלי חיים. מקצוע הרפואה הוטרינרית הינו מקצוע מאוד מבוקש ולימודיו לא פשוטים אך לאוהבי בעלי החיים זה לא לימודים של מקצוע, זאת שליחות כמו רפואה רגילה שמטרתה היא לעזור לבני אדם ופחות היוקרה והכסף, גם וטרינריה מטרתה לא היוקרה אלא התרומה והעזרה לבעלי החיים. כמו כן זה מקנה אפשרות להתעסקות במרפאות וטרינריות בתל אביב ובארץ.

 

 

וטרינר

לימודי וטרינריה מחולקת לארבעה נושאים עיקריים שהם טיפולי בחיות מחמד, טיפול בחיות בר, טיפול בחיות משק (צאן ובקר) וטיפול בסוסים.

כמו גם רפואה רגילה גם בוטרינריה יש התמחויות רבות כגון: טיפול חירום, דרמטולוגיה, נוירולוגיה עיקור כלבים, חיסון חתולים ועוד.

מסלול הוטרינריה הינו מסלול התמחות כחלק מלימודי הרפואה. ונמשכים כ-4 שנים לאחר התואר הראשון הבסיסי של רפואה. בסוף התואר מקבלים תעודת דוקטור לרפואה וטרינרית (DVM)

אם ברצונכם להיות דוקטור של רפואה וטרינרית, אם אתם רוצים לעזור לחיות לא רק בטיפול שוטף אלא גם בטיפול רפואי, אם אתם אוהבי חיות ומוכנים להקדיש את המקצוע של חייכם לכך, מקומכם כאן איתנו.. מרפאות וטרינריות בתל אביב מחפשות את החום והאהבה שיש לכם לתת. השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע ותנאי הקבלה לכל האוניברסיטאות המובילות בארץ ללימוד רפואה וטרינרית.

דילוג לתוכן