תפריט סגור

כלב מקיא

הכלב שלכם מקיא דם? כנראה שהוא סובל מקלקול קיבה או דלקת בלתי צפויה. חשוב מאוד לדעת במה מדובר, וזאת על מנת למנוע החמרה של המצב ולטפל במהרה בבעיה. אם יש לכם כלב מקיא דם או הכלב מקיא כל דבר אחר שנחשב לחריג, אנו ממליצים לכם בחום לוודא שהכלב שלכם מקבל את הטיפול הראוי, וזאת על מנת שהקיא יפסק והכלב יחזור למצב בריא.

 כלב מקיא ומשלשל – מה לעשות?

קודם כל כדאי להירגע ולשקול את הצעדים בהתאם לחומרת המצב שבו הכלב נמצא. אם זו הפעם הראשונה שהכלב מקיא בתקופה האחרונה, תנסו לברר אם הוא אכל בטעות משהו שהזיק לו אולי מהגינה או מהחצר, או שאפילו אתם הבאתם לא שלא במכוון אוכל שלא מתאים לו.

אם הכלב שלכם מקיא קיא בצבע תקין, אז תתנו לו מעט זמן על מנת לראות אם הוא התאושש בעצמו מהבעיה. לעומת, זאת, אם יש כלב מקיא קצף, כלב מקיא דם או כלב מקיא נוזל צהוב, פנו לוטרינר בהקדם.

כלב מקיא
הכלב מקיא דם? פנו אלינו לקבלת טיפול מיידי

קחו בחשבון שאם כלב מקיא צהוב, הדבר עלול להציע לעתים על בעיה חמורה מאוד שיש לטפל בה בהקדם. כך שאין ספק שאם תשכילו לעשות שימוש נבון במידע שהבאנו לכם פה, תדעו באיזה שלב ואיזה מקרה עליכם לפנות לוטרינר. זכרו שלעתים כלב מקיא מיצי קיבה, והדבר לא בהכרח מעיד על בעיה חמורה, אלא יותר על הרעלת מזון זמנית.

 כלב מקיא מה לעשות?

אחרי שקראתם את המידע שלעיל, אם הכלב שלכם מקיא ואינכם יודעים מה לעשות, אז תמיד מומלץ להתקשר לוטרינר  ולהתייעץ איתו בדבר הטיפול המומלץ לבעיה. תוכלו להזמין וטרינר עד הבית במקרים דחופים כאשר הכלב מקיא ומשלשל, לעתים אנשים אינם יודעים כיצד לנהוג תחילה, ונכנסים לפניקה והתנהגות בלתי רצויה. אנו ממליצים פשוט לשמור על קור רוח ולוודא שהכלב שלכם מקבל את הטיפול הנדרש בהקדם, וללא דרמות מיותרות.

חשבו על כך, אם תשכילו להעניק לכלב שלכם טיפול מוקדם ויעיל, בסופו של דבר הוא יחלים במהרה ואתם תוכלו להיות רגועים ולישון בראש שקט בידיעה שעשיתם את המיטב למען הכלב הכה יקר לליבכם.
לסיום, אם הכלב שלכם מקיא קיא כזה או אחר, הגיעו להחלטה האם להתקשר לוטרינר בהקדם לחריגות הקיא והצבע שיש בקיא. אם מדובר בקיא סתמי, תנו לכלב לנוח ולהתאושש, אך אם אתם חוששים מדימום פנימי בשל הקאת דם, פשוט התקשרו לוטרינר בהקדם ואנו בטוחים שהוא ידאג לטפל בכלב שלכם על הצד הטוב ביותר וללא בעיות מיותרות שיפגמו בתהליך ההחלמה המלאה של הכלב שלכם.

במקרים ואינכם יודעים מה לעשות למרות כל מה שציינו לעיל ניתן להיעזר בשירותיו של וטרינר תורן באזור המרכז וטרינר תורן נותן שירות וטרינר בחולון, בת ים, תל אביב, גבעתיים, רמת גן ועוד בכיסוי של כל אזור גוש דן

שירותים נוספים הניתנים במרפאה הוטרינרית: חיסונים לכלביםחיסון משושהעיקור חתולה

לצפייה במחירון הטיפולים שלנו
דילוג לתוכן