תפריט סגור

חיסון חתולים

כיום לכולנו ישנם לפחות מספר בעלי חיים בבית שאנו מטפלים ודואגים להם. בעלי חיים אלו משפרים את חיינו, תורמים לשלווה שלנו ויוצרים אווירה נעימה ושמחה יותר בבית. אחד מבעלי החיים הנפוצים ביותר הם החתולים והיום במאמר זה אנו נדון בשאלה כיצד אפשר לטפל בהם באמצעות חיסונים לחתולים.

חיסון חתולים
חיסון חתולים – כל סוגי החיסונים אצל וטרינר מקצועי

החתולים הם מבעלי החיים היותר עצמאיים ושאינם זקוקים לקרבתו התמידית של האדם בכדי שהם יהיו מסופקים, להבדיל מכלבים שזקוקים לטיולים על בסיס יומיומי מחוץ לבית. למרות זאת אין להזניח אותם ולהישאר עם החשיבה שמספיק שרוב הזמן או כל הזמן הם בתוך הבית ובגלל זה חיסון חתול אינו נדרש. חיסוני חתולים הם אספקט מאוד חשוב בחיי החתולים, במיוחד חיסון חתולי רחוב שכן הם מוודאים כי החתול מחוסן מכל וירוסים או הדבקות אפשריות שהוא יכול לקבל מבעלי חיים אחרים, בבית או מחוץ לבית. החיסונים תורמים לכך שלכם יהיה ראש שקט ותוכלו להיות בטוחים כי החתול שלכם לא יחלה במחלה רצינית כלשהי או שהוא יהיה בסכנה להידבקות כל פעם שהוא יצא מהבית ויטייל במרפסת, בגינה וכו' עם דגש על חיסון גור חתולים.

לסיכום, אין מנוס מלחסן את החתולים שלכם. בעזרת החיסונים אתם יכולים למנוע תשלומים גבוהים על ניתוח, תרופות או טיפול במחלות שהסבירות גבוהה יותר שהחתול שלכם ידבק בהן. יתרה מכך, אתם יכולים להיות בראש שקט ולדעת כי החתולים שלכם מכוסים מבחינה רפואית!

תוכלו לחסן את החתול שלכם בכל מקום באיזור גוש דן והסביבה אנו מספקים שירות עד הבית כמעט בכל הערים בגוש דן ניתן לקבל שירות  וטרינר בבת ים , חולון, ראשון לציון גבעתיים ורמת גן.

בנוסף ניתן לעשות עיקור חתול ללא כאבים ותופעות לוואי.

חיסונים נוספים הניתנים במרפאה הוטרינרית: חיסון כלבת לכלביםחיסונים לכלבים גורים