תפריט סגור

וטרינר בשוהם

כל מי שמחזיק חיית מחמד בבית, מבין את המשמעות של וטרינר איכותי ומקצועי שתמיד ניתן לפנות אליו בעת צרה. וטרינר בשוהם חייב להיות קודם כל אדם תקשורתי ונעים, שיוכל לענות על כל השאלות שלכם ולספק מידע בסיסי לגבי תנאי הגידול המומלצים לחיית המחמד שבחרתם לעצמכם. מעבר לכך, חשוב לבחור מרפאה וטרינרית שוהם שיהיה לכם קל ונוח להגיע אליה גם במקרה חירום וגם בשגרה השוטפת. וזה לא חשוב אם בחרתם לגדל כלב, חתול או גם וגם – בכל מקרה תצטרכו להגיע למרפאה באזורכם כדי לקבל חיסונים וטיפול נגד פרעושים ותולעי מעיים או סירוס חתולים ועיקור כלבים. חשוב להקפיד על טיפולי השגרה האלו, כדי למנוע היווצרות של מחלות קשות ואי נוחות כללית לחיית המחמד.

וטרינר בשוהם
מרפאה וטרינרית בשוהם עם וטרינר תורן 24 שעות ביממה לרשותכם

וטרינר תורן בשוהם – כל מה שחשוב לכם לדעת 

מעבר לטיפולי השגרה הכוללים כאמור חיסונים סירוס כלבים ובדיקה תקופתית, מידי פעם תצטרכו את שירותיו של וטרינר בשוהם 24 שעות. מקרי חירום קורים ללא התרעה מראש ולא תמיד בשעות שהכי נוחות לנו, לכן חשוב להיערך לכך מראש ולבחור וטרינר מומלץ שוהם. אם חס וחלילה הכלב שלכם נדרס בזמן טיול הערב שלכם, אתם חייבים שתהיה לכם כתובת לפנות אליה במקרה חירום. שימו לב, כי גם במידה והכל נראה תקין חשוב להגיע לבדיקה כדי לוודא זאת. לא תמיד רואים את תוצאות התאונה בעין, ולפעמים מדובר בפגיעה פנימית חמורה שעלולה להוביל אף למוות במידה ולא יטפלו בכך בזמן. לכן אל תסמכו על כך שיהיה בסדר ותגיעו מיד למרפאה, בכל שעה של היום.

לסיכום, חשוב לבחור וטרינר שתרגישו איתו בנוח והוא יוכל לספק לכם כל השירותים הרפואיים שחיית המחמד שלכם צריכה חשוב לבחור וטרינר עד הבית שוהם על מנת ליהנות גם מביקורי בית במקרה הצורך.

 

שירותים בערים נוספות: וטרינר בגבעת שמואל, וטרינר בכפר יונה,  וטרינר בראש העין

דילוג לתוכן