תפריט סגור

וטרינר ברמלה

אבחון הריון כלבים – עצות וטרינר ברמלה

כלבכם בהריון? המון מזל טוב! הנכם ברי מזל לקבל תוספת קטנה ומתוקה למשפחתכם

וטרינר ברמלה
וטרינר לחיית המחמד שלכם – נאמן לאורך שנים! אך על מנת להביא ללידה של גורים בריאים, יש לתת לכלבה את היחס והטיפול המתאים. יש צורך להתייעץ עם וטרינר ברמלה לגבי ההיריון, ולקבל טיפים חשובים לטיפול בה. שמירה על סביבה נוחה ונכונה הוא גורם חשוב להריון מוצלח.

אבל כיצד לדעת מתי מתקרבת הלידה? הסימנים הראשונים של לידה המתקרבת אצל הכלבה הם חוסר נחת מתמיד, תנועות חפירה תכופות, נשימות קצרות והכי חשוב, טמפרטורת גוף נמוכה מהרגיל. טמפרטורה רגילה של גוף הכלבה הינה 37-38 מעלות צלסיוס, ואילו ימים בודדים לפני הלידה היא יורדת ל 37 מעלות בלבד. לכן חשוב החל מהחודש השלישי להריונה של הכלבה, למדוד לה את חום הגוף על בסיס יומי.

מה הוא המקום המתאים ללידה? חשוב שהלידה תהיה במקום בעל גישה נוחה, ולא מקום צר וסגור. לפעמים יש צורך דחוף להזמין וטרינר עד הבית רמלה, כדי להציל את חיי הכלבה והגורים בזמן לידה. מתחת לשולחן או מאחורי הספה, לדוגמא, לא ניתן יהיה להעניק לכלבה את העזרה הווטרינרית הנחוצה לה במקרה הצורך, בגלל הגישה המוגבלת. דרך אגב, כדאי לסכם מראש עם מרפאה וטרינרית רמלה לגבי הלידה הקרבה, על מנת להבטיח הגעה מהירה ובזמן הנכון של הווטרינר.

נוכחותו של וטרינר מומלץ במהלך הלידה יכולה להיות קריטית. לדוגמא, עם טמפרטורת הגוף של הכלבה עולה לפני הלידה עד 40 מעלות, זה סימן ראשון של דלקת ברחם הכלבה ויש לקחת אותה בתכיפות למרפאה וטרינרית. יש להצטייד בטלפון של וטרינר תורן ברמלה או וטרינר ברמלה 24 שעות ביממה, כי אין לדעת מתי תתחיל הלידה.

עקבו אחר הטיפים שהבאנו לכם למעלה על מנת להבטיח לידה קלה כמה שיותר, ואת בריאות הגורים והכלבה שלכם. השקיעו זמן, אהבה וטפלו בה היטב, כי כמות ההתרגשות והאושר שתחוו לאחר לידת הגורים, שווה את זה בהחלט.

כמו כן ניתן לקבל שירותים אחרים במרפאתנו חיסון לחתולים, חיסונים לכלבים, חיסון משושה ועוד.

שירותים בערים נוספות: וטרינר בכפר סבא, וטרינר במודיעיןוטרינר במכבים רעות

דילוג לתוכן