תפריט סגור

וטרינר ברחובות

טיפול בגורים אצל וטרינר ברחובות

כל מי שמגדל גורים בבית יודע שצריך שיהיה לו וטרינר טוב וקרוב אליו לתושבי רחובות יש מרפאה וטרינרית מיוחדת לגורים. לגורים הקטנים שרק נולדו יש להעניק טיפול מוגבר כמו לכל תינוק. עקב גופם הצעיר והחלש, מערכת החיסונית החלשה, גורים מהווים "טרף" קל עבור וירוסים ומחלות שונות. לכן יש להייחס לגורים בזהירות מירבית, כאילו זה תינוק של בן אדם. כמו כן, חשוב לקחת אותם לאבחון וטרינרי מקצועי, בכדי לוודא שהגור בריא ולא מצריך טיפול מיוחד. יש לעשות להם חיסון לכלבים או לחתולים ושאר החיסונים בכדי שלא יקבלו כל מיני מחלות מרפאה וטרינרית רחובות תשמח להגיש טיפול אם צריך, או אף ניתן להזמין וטרינר עד הבית רחובות, על מנת לא לחשוף את הגורים לוירוסים ומחלות.

אם הגורים נמצאים בקרבת אמם, היא תוכל לתת את רוב הטיפול הנדרש להם. כל מה שנשאר לכם לעשות, זה לשים לב לניקיון השירותים והאכלה ראויה לאמה. קיימים מקרים בהם חלב האם לא מספיק עבור הגורים לכן יש להעניק להם האכלה נוספת. עדיף לקבל ייעוץ אצל וטרינר ברחובות לפני תחילת האכלה, על מנת לקבל מידע מקצועי בנושא.

וטרינר ברחובות
וטרינר ברחובות – תורן 24 שעות ביממה

במידה ואמם של הגורים לא נמצאת לידם, אנחנו נצטרך לתת לגורים את הטיפול הדרוש. מעבר האכלה נכונה וזמינה, חשוב ביותר לשמור על טמפרטורת הגוף של הגורים. קירור יתר של הגור יכול להביא לסיבוכים ולכן עדיף לשים מחמם ליד מיטתם. כמו כן, היגיינה, היא פקטור קריטי בהתפתחות הגורים. בדרך כלל אמם של הגורים מנקה את תינוקותיה ומספקת להם תנאים היגייניים מתאימים. אך בהעדר אותו טיפול אימהי, יש לנקות את הגורים בצורה יסודית על בסיס יומי, עד שילמדו לעשות זאת לבד.

 

כל שאלה ואף הכי קטנה מומלץ לשאול אצל וטרינר מומלץ רחובות, ולא לעשות דברים על דעת עצמכם. זכרו, גורים הם חלשים מאוד בגילאים אלו וכל טיפול לא נכון יכול לגרום לסיבוכים. כמו כן, במידה ויש סימני מחלה אצל הגור, וטרינר תורן ברחובות או וטרינר 24 שעות ברחובות, חייבים להעניק לו טיפול, על מנת לרפא את המחלה עוד בשלביה הראשונים. טיפול נכון זו דרך לגדל גור בריא וחזק, שמעניקה תחושת סיפוק גדולה לכל אחד שעוסק בה!

שירותים בערים נוספות: וטרינר בבני ברק, וטרינר ברמת גן,  וטרינר בגבעתיים