תפריט סגור

וטרינר בלוד

אוכל לבעלי חיים – טיפים של וטרינר בלוד

שאלות לגבי האכלה נכונה של בעלי החיים, הינם שאלות נפוצות הקרב מבקרי וטרינרים. אוכל מהווה מקור אנרגיה וויטמינים עבור בעלי החיים לכן משפיע רבות על תפקודם של חיות המחמד ביום יום. חשוב להתייעץ אצל וטרינר מומלץ לוד לגבי האכלה נכונה על מנת להבטיח את בריאותם של בעלי החיים.

אז מה הם הדגשים החשובים בהאכלת בעלי חיים? להלן כמה טיפים חשובים:

– יש לבחור את האוכל המותאם לגיל בעל החיים. כמו כן יש להקפיד על קניית אוכל המותאם לסוג בעל חיים. לחברות מזון לחיות יש להתאמה של האוכל לגיל החיה, וסוגה ויש להקפיד לקנות את האוכל המתאים.
– יש להתאים את האוכל להעדפות טעם של חיית המחמד שלכם. במידה וחיית המחמד לא אוהבת את האוכל, יש להחליפו באוכל אחר.
– ניתן לשלב תוספי מזון שונים, על מנת "לפנק" את החיה. תוספי מזון כגון שימורים, לדוגמא, לרוב, טעימים מאוד עבור החיות, ומכילים ויטמינים ומינרלים נוספים אשר יעשירו את התזונה.
– מומלץ להיצמד להוראות וכמויות ההאכלה של היצרן. לכל גיל ומשקל של בעל החיים מותאמת כמות מסוימת יומית של האוכל שקניתם, אשר אמורה לספק את החיה בכל הערכים התזונתיים הדרושים. אכילה בכמויות מופרזות בעיקר אצל כלבים יכולה לגרום לתוצאות לא רצויות לכן יש לשים לב אם הכלב מקיא לאחר אוכל תדעו שכנראה הוא הגזים עם כמויות האוכל ותצטרכו לעשות לו שטיפת קיבה.

וטרינר בלוד
וטרינר ליעוץ , טיפול, חיסונים לכלבים ועוד

התייעצו עם וטרינר בלוד לגבי האוכל לחיית מחמד שלכם. הוא יוכל להמליץ לכם על אוכל המתאים ועל כמויות הדרושות.
בכל סיבוך אצל בעל החיים לאחר האכלה, יש לפנות ליצור קשר עם וטרינר תורן בלוד, או להזמין וטרינר עד הבית לוד. יכול להיות שאוכל שקניתם לא מתאים לחיה או מקולקל, ויש להגיש עזרה וטרינרית מידית במקרה זה.

אוכל הינו מרכיב חשוב לגדילה נכונה של בעל החיים. בכל מרפאה וטרינרית לוד ישמחו לתת ייעוץ לגבי האוכל לחיית מחמד שלכם, כמויות האכלה ותחליפים אפשריים אם האוכל לא מתאים. שימוש באוכל נכון יבטיח את בריאות חיית המחמד שלכם וכן יחסוך לכם דאגות והוצאות עתידיות.ניתן למצוא אצלנו עוד שירותים נוספים כגון: עיקור חתול, ניתוחים מכל הסוגים לכל בעלי החיים עוד.

 

 

שירותים בערים נוספות: וטרינר במכבים רעותוטרינר ברמלהוטרינר במודיעין

דילוג לתוכן