תפריט סגור

וטרינר באלעד

חיות מחמד הן נהדרות למי שאוהב להשקיע ולקבל מהן בחזרה את כל האהבה והחום שהן מעניקות למי שמגדל אותן. אבל הן זקוקות גם לשירותי רפואיים צמודים בדיוק כמו בני אדם. וטרינר באלעד יכול להיות רופא הבית הצמוד שלכם, אם תגיעו אליו ברגע שתאמצו חיית מחמד ותתחילו את המעקב הרפואי והטיפול בה. וטרינר באלעד הוא האיש שאליו פונים קודם כל לתת חיסונים לכלבים או לחתולים ולשאר חיות המחמד שנדרשים על פי חוק וגם כדי לשמור על חיית המחמד שלכם מסכנות שונות.
וטרינר מומלץ אלעד הוא זה שגם מטפל בחיות שלכם בטיפולי חירום, גם כאשר אינכם יודעים מה לעשות ואתם יודעים שרק הוא יוכל לעזור. יש לחיות מחמד כל כך הרבה מצבים שבהם אתם יכולים לנצל שירותים רפואיים משום שהן נוטות להיפגע מתאונות מצבים רגישים יותר מאשר אנשים חשובים. מרגע שהגעתם לביקור ראשון אצל מרפאה וטרינרית באלעד, ייפתח לכם כרטיס מעקב אחר חיסונים ותיק רפואי, וחיית המחמד שלכם תקבל את כל הטיפול האוהב שהיא ראויה לו.

וטרינר באלעד
וטרינר באלעד זמין 24 שעות עבור חיית המחמד שלכם

וטרינר תורן 

כמו כן, כאשר אינכם יכולים להוציא אותה מהבית ואתם נזקקים לשירותי חירום מידיים, כאשר אתם זקוקים לביקור בית, וטרינר עד הבית אלעד יכול לבוא אליכם לביקור בית לטפל בחיית המחמד שלכם באהבה ובמסירות. וטרינר מומלץ אלעד מבחינתכם הוא זה שיש לו גם וטרינר תורן אלעד במרפאה, והוא יכול לקבל אתכם גם מחוץ לשעות העבודה המקובלות. מצבים רפואיים, כידוע, הם מצבים בלתי צפויים ובדיוק כמו חדרי מיום לגדולים אתם עשויים לגלות שתזדקקו לשירותי וטרינר באלעד בשעות בלתי מקובלות. כאשר וטרינר מומלץ אלעד יטפל בכם אלכם או במרפאה שלו, חיית המחמד שלכם תשוב לאיתנה. יש שירותים רבים שנחשבים חיוניים לבעלי חיים ואתם יכולים למצוא הכל במרפאה הווטרינרית באלעד. גם ניתוחים וגם בדיקות תקופתיות, סירוסים ועיקורים והמלטות. וטרינר מומלץ באלעד יכול לעזור.
שירותים בערים נוספות: וטרינר בקריית אונו, וטרינר בגבעתיים

 

דילוג לתוכן