תפריט סגור

וטרינר במכבים רעות

הריון כלבים – טיפול אצל וטרינר במכבים רעות

על מנת שגורי הכלבה שלכם ייוולדו בריאים, חשוב לטפל בו בצורה נכונה. רובנו לא מכירים את הניואנסים של הטיפול הנכון, ולכן חשוב לקבל ייעוץ של וטרינר במכבים רעות. מעבר לכך, במהלך 4 השבועות הראשונים לאחר הזיווג, רק וטרינר יוכל לקבוע האם הכלב שלכם בהריון. לבעלי חיות מחמד יהיה קשה לעשות זאת ללא הידע הדרוש.

גורים בריאים והריון מוצלח ניתן להבטיח רק במקרה של טיפול נכון בבעל החיים, האכלה נכונה וטיולים באוויר צח. להלן נפרט על כל אחד מהסעיפים:
האכלה נכונה חשובה ביותר להריון הכלבה. אם לפני ההיריון, האכלתם את כלבכם באוכל לכלב בוגר, אז עדיף להעביר אותו לאוכל מיוחד לכלבים בהריון. אוכל זה מועשר בוויטמינים המסייעים להריון מוצלח. יש צורך להאכיל את הכלב באופן קבוע ורציף, על מנת לספק את מנת הוויטמינים, מינרלים והקלוריות עבור האמה והתינוק. ניתן להתייעץ עם וטרינר מומלץ מכבים רעות בנושא התזונה.

טיולים קבועים עם הכלבה נחוצים לשמירה על הכושר הגופני שלה, מה שיכול לתרום ללידה טבעית קלה יותר. בחודשי ההיריון הראשונים, נחוצים הטיולים שמשלבים הליכה קצבית ותנועות קצביות, אך לא יותר מידי. בחודש השישי להריונה, עקב משקלה העולה, הכלבה עצמה לא תרצה לטייל רחוק מהבית. בתקופה זו עדיף לטייל אתה יותר, כי נהיה לה קשה יותר להתאפק.

וטרינר במכבים רעות
וטרינר במכבים רעות – השקט נפשי שלכם

חשוב להיות בקשר מתמיד עם מרפאה וטרינרית מכבים רעות. מעקב אחר מצבה של הכלבה חשוב כמו הטיפול עצמו. ניתן אף להזמין וטרינר עד הבית מכבים רעות אשר יבדוק את הכלבה.

כמובן שכל סיבוך או תסמין מוזר, מחייב ביקור מידי אצל וטרינר לאבחון דחוף. במידה ומדובר על שעות הלילה או ימי חג, חובה ליצור קשר עם וטרינר תורן במכבים רעות. הריון מוצלח אצל כלבה, תלוי מאוד באופן טיפול בכלבה עצמה, ולכן יש לייחס חשיבות גדולה לתקופה זו ולעזור לכלבה שלכם ללדת גורים בריאים ויפים.

לאחר הלידה חשוב לעשות חיסון לכלבים שנולדו הוטרינר שכבר מכיר את הכלבה שהמליטה יהיה לו יותר קל לעשות חיסונים לגורים שנולדו.

שירותים בערים נוספות: וטרינר בכפר סבא, וטרינר ברחובותוטרינר במודיעין

Call Now Button054-5240815 דילוג לתוכן