תפריט סגור

וטרינר בכפר סבא

מקרים מחייבי טיפול אצל וטרינר בכפר סבא

אם יש בביתכם חיית מחמד או שכרגע קיבלתם גור צעיר, מזל טוב! יש לכם חבר אמת וקרוב משפחה חדש! הוא יעניק לכם תחושות מיוחדות במשך כל חייו במידה ויהיה בריא יטופל נכון. לכן, כל בעל חיית מחמד חייב להחזיק במקום מרכזי מספר טלפון של וטרינר מומלץ כפר סבא. במידה ובעל חיים לא נראה טוב, מגלה סימני מחלה מובהקים, יש להזעיק מיד וטרינר בכפר סבא.

וטרינר בכפר סבא
וטרינר בכפר סבא – לשירותכם 24 שעות ביממה

מתי יודעים שהגיע הזמן להשתמש בשירותי מרפאה וטרינרית כפר סבא? אילו סימנים אמורים להדליק נורת אזהרה לכל בעל חיות מחמד? ננסה לפרט כאן כמה מהתסמינים המחייבים פנייה לוטרינר:
שלשולים והקאות –  כל תסמין כזה לבדו, אינו מסמל סכנה בריאותית לבעל חיים. גורים קטנטנים סובלים לעיתים קרובות מקילקולי קיבה, ואילו בעלי חיים מבוגרים יותר יכולים לסבול מאחת התופעות הללו עקב אוכל מקולקל. אך כאשר שני התסמינים הללו נמשכים ביחד לאורך זמן ומלווים בחולשה של בעל החיים, יש לפנות לוטרינר בדחיפות. ישנם מקרים דחופים שיש רק סימן אחד מבין השניים הזנכרים אך הוא חמור ביותר כגון שהכלב מקיא דם במקרים כאלו מומלץ אף להזמין וטרינר עד הבית כפר סבא, על מנת למנוע תזוזות מיותרות מבעל חיים.

פצעים פתוחים – כל פצע פתוח מהווה סכנה ברורה לבריאות. זיהומים יכולים להיווצר בקלות עקב סביבה לא סטרילית. פצע פתוח הופך את בעל החיים לטרף קל עבור החיידקים, ולכן יש לטפל בפצעים אלו אצל וטרינר.

הפרשות מוגלתיות –  מוגלה זהו סימן ראשוני שגוף החיה, נאבק בזיהום שתוקף אותו. בין אם מדובר בוירוס או זיהום חיצוני, שניהם מסכנים את בריאותה ולכן מחייב בדיקה של וטרינר.
בכל אחת מהתסמינים ופציעות אשר פורטו, יש לפנות מיד למרפאה וטרינרית. כל המתנה עלולה לגרום לסיבוכים וסבל של החיה. ניתן לפנות לווטרינר בכל עת ובכל בכל שעה במיוחד אם מדובר במקרה דחוף. קיימת אפשרות להשתמש בשירותי וטרינר בכפר סבא 24 שעות, או וטרינר תורן בכפר סבא, אשר יוכלו להעניק טיפול דחוף וראשוני. וזכרו, תגובה מהירה היא התרופה החשובה ביותר לכל מחלה!

שירותים בערים נוספות: וטרינר בנתניה, וטרינר בהרצליה,  וטרינר ברמת השרון

 

דילוג לתוכן